Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa - nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: spis.gov.pl. Od 12 maja br. pracę rozpoczęli także rachmistrze spisowi, którzy dzwonią z numeru: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Odbierz telefon i spisz się u rachmistrza.

Ikona strzałki w dół
Strzeleczki

Oferta wakacyjna dla dzieci i młodzieży

Podczas tegorocznych wakacji prowadzone są zajęcia świetlicowe we wszystkich placówkach Gminnego Ośrodka Kultury w Strzeleczkach. Pomimo ogólnego wakacyjnego planu GOK, każda z świetlic posiada własny rozkład zajęć dostosowany bezpośrednio do ilości dzieci oraz grupy wiekowej uczestników, a także warunków atmosferycznych panujących w danym dniu. Wiele przedsięwzięć udało się już zorganizować, ale sporo spotkań jeszcze przed nami.

Dzieci i młodzież z terenu naszej gminy już kilkakrotnie wyjeżdżała na kąpielisko do Zdzieszowic. Również zostały zorganizowane wyjazdy do Kina Helios w Opolu oraz na „Piknik na Florydzie” do Brzegu, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Ponadto dzieci brały udział w wycieczkach rowerowych. W świetlicach prowadzone są warsztaty plastyczne, turniej piłkarzyków, tenisa stołowego, biliarda, gry i zabawy sprawnościowe, zajęcia kulinarne, techniczne i wiele innych zajęć według zainteresowań uczestników.

Zapraszamy nadal na aktywne korzystanie z oferty wszystkich placówek Gminnego Ośrodka Kultury w Strzeleczkach w waszych miejscowościach. Przypominamy, iż czynne są świetlice w Dziedzicach, Ścigowie, Dobrej, Komornikach, Pisarzowicach, Mosznej oraz Dom Kultury w Kujawach, Racławiczkach i Strzeleczkach według indywidualnych godzin otwarcia.

Jedną z głównych atrakcji sierpniowych wakacji będzie wyjazd do Zatoru gdzie mieści się Rodzinny Park Rozrywki „Energylandia”, planowana jest również wycieczka do ZOO w Opolu.

Więcej informacji w biurze GOK Strzeleczki oraz pod numerem telefonu 774669696

 

Poniżej fotorelacja z niektórych wyjazdów i spotkań.

 

 

Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 16-08-2016 15:09 Modyfikował(a): Karol Trinczek Data modyfikacji: 16-08-2016 15:12
Przewiń do góryPrzewiń do góry