Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa - nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: spis.gov.pl. Od 12 maja br. pracę rozpoczęli także rachmistrze spisowi, którzy dzwonią z numeru: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Odbierz telefon i spisz się u rachmistrza.

Ikona strzałki w dół
Strzeleczki

Projekt pn. „Przebudowa drogi gminnej ul. Prudnickiej w miejscowości Strzeleczki”

Wójt Gminy Strzeleczki informuje, że 24 sierpnia br. w Urzędzie Gminy Strzeleczki podpisana została umowa na realizację projektu pn. „Przebudowa drogi gminnej ul. Prudnickiej w miejscowości Strzeleczki”. Projekt inwestycji obejmuje ulicę Prudnicką od Rynku do skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 409. Przebudowę realizować będzie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „TRANSKOM” z Jaryszowa.

Prace związane z realizacją inwestycji wykonawca rozpocznie od 5 września 2016 r. i potrwają do 4 listopada 2016 r. Zakres prac które zostaną wykonane w ramach niniejszej inwestycji obejmować będzie: rozbiórkę istniejącej nawierzchni jezdni i chodników, wykonanie nowych chodników wraz ze zjazdami do posesji z kostki brukowej oraz wykonanie nowej nawierzchni bitumicznej wraz z podbudową. Ponadto przebudowany zostanie także kolektor deszczowy położony po stronie parzystych numerów ul. Prudnickiej. Koszt całej inwestycji brutto wynosi 1 230 996,71 zł,  przy czym 50 % poniesionych kosztów sfinansowane zostanie z Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019 w woj. Opolskim. W związku z powyższym prosimy mieszkańców ul. Prudnickiej o cierpliwość i wyrozumiałość w trakcie trwania prac. Informujemy również, iż Gmina Strzeleczki wraz z wykonawcą robót „TRANSKOM” dołożą wszelkich starań aby przebudowa przebiegała sprawnie i bez większych przeszkód.

Projekt przebudowy drogi wyłożony jest do wglądu w Urzędzie Gminy Strzeleczki, budynek B, pokój 102.

Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 02-09-2016 08:42 Modyfikował(a): Karol Trinczek Data modyfikacji: 06-09-2016 13:59
Przewiń do góryPrzewiń do góry