Rolniku! Ruszył Powszechny Spis Rolny 2020, nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: https://spisrolny.gov.pl/

Dzieci hucznie pożegnały lato

Spotkanie pod nazwą "Pożegnanie lata" było pierwszą tego typu imprezą w gminie Strzeleczki, podczas której zostało zapewnionych wiele atrakcji dla dzieci. Całkowicie za darmo i bez ograniczeń można było korzystać m.in. z ogromnej dmuchanej zjeżdżalni oraz toru przeszkód. Zostało przygotowanych wiele gier i zabaw, w których nagrodą był talon na watę bądź popcorn. Specjalnie dla naszych milusińskich przyjechał Kubuś Puchatek, z którym wspólnie można było potańczyć, przytulić się do niego, a na końcu zostało wykonanie pamiątkowe zdjęcie. Chłopcy mogli spróbować swoich sił ćwicząc starzały na bramkę i rozgrywając mecz piłki nożnej. Animatorki malowały dzieciom twarze, rozdawały zwierzątka z baloników, a także wykonały pokaz ogromnych baniek mydlanych. Dzieci mogły również odbyć przejażdżkę na kucykach. Podczas imprezy nie mogliśmy zapomnieć o rodzicach naszych kochanych dzieci. Dla nich przygotowana była kawa i kołacz śląski.

Na zakończenie odbyło się wielkie grillowanie kiełbasek, które były rozdawane uczestnikom. Impreza była całkowicie za darmo, całość sfinansowana z budżetu gminy. Patrząc na frekwencję uczestników "Pożegnania lata" oraz zadowolone miny najmłodszych mieszkańców gminy można śmiało powiedzieć, że tego typu imporezę na pewno należy powtórzyć. 

 

 

Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

°C °C

Język strony
Zamów newsletter
Projekt i realizacja: © 2011-2020 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności