Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa - nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: spis.gov.pl. Od 12 maja br. pracę rozpoczęli także rachmistrze spisowi, którzy dzwonią z numeru: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Odbierz telefon i spisz się u rachmistrza.

Ikona strzałki w dół
Zamek w Mosznej

Gminna Biblioteka Publiczna w Strzeleczkach nagrodzona

14 października 2016 roku Gminna Biblioteka Publiczna w Strzeleczkach odebrała wojewódzką nagrodę dla Dyskusyjnego Klubu Książki w Filii Bibliotecznej w Zielinie za zajęcie I miejsca na najlepszy scenariusz  „Sztuka dyskutowania”.
Nagrodzony został scenariusz do książki „Pszczoły” Piotra Sochy. Spotkanie w DKK miało dwie części. W pierwszej została omówiona książka, w drugiej pszczelarz Andrzej Felka z Kujaw opowiadał dzieciom o niezwykłych owadach, jakimi są pszczoły. Była też wystawa akcesoriów pszczelarza. Atrakcją dla uczestników było przymierzanie stroju pszczelarza. Wszyscy z radością przyjęli  też degustację miodu rzepakowego. 
Gminna Biblioteka Publiczna Strzeleczkach otrzymała pamiątkowy dyplom,
oraz  53 książki. Wśród nich znalazły się pięknie wydane albumy o zwierzętach, sportowcach czy o sztuce gotowania dla dzieci. Są też ciekawe powieści dla dzieci i młodzieży.

biblioteka dyplom dkf.jpeg

Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 17-10-2016 08:39 Modyfikował(a): Karol Trinczek Data modyfikacji: 17-10-2016 08:42
Przewiń do góryPrzewiń do góry