Rolniku! Ruszył Powszechny Spis Rolny 2020, nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: https://spisrolny.gov.pl/

Dzień Edukacji Narodowej w Gminie Strzeleczki

W dniu 13 października 2016 r. w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Strzeleczkach, odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Zaproszeni zostali nauczyciele, pracownicy oświaty oraz emerytowani nauczyciele, emerytowani pracownicy szkół i przedszkoli. Wszystkich przybyłych gości przywitał Wójt Gminy Strzeleczki Marek Pietruszka.

Impreza rozpoczęła się programem artystycznym z udziałem uczniów Gimnazjum w Strzeleczkach, który przygotowały Panie Honorata Podżorska-Koziarska i Agnieszka Koliska. Młodzież uświetniła ten dzień występem wokalnym i teatralnym. który wywołał niemały uśmiech na twarzach gości.

Po części artystycznej Wójt Gminy Strzeleczki wręczył listy gratulacyjne i nagrody dyrektorom szkół oraz przedszkola, dziękując im za trud i zaangażowanie w nauczaniu i wychowaniu dzieci i młodzieży. Wyróżnieni zostali:

  • Dorota Olszewska- dyrektor Szkoły Podstawowej w Strzeleczkach;
  • Marzena Ficek - dyrektor Szkoły Podstawowej w Dobrej;
  • Iwona Chojnacka - dyrektor Szkoły Podstawowej w Racławiczkach;
  • Jolanta Isalska - dyrektor Szkoły Podstawowej w Zielinie;
  • Magdalena Daniel – dyrektor Publicznego Przedszkola z Oddziałem Integracyjnym w Strzeleczkach;
  • Roman Nocoń - dyrektor Szkoły Podstawowej w Komornikach;
  • Bernard Riedel – dyrektor Gimnazjum w Strzeleczkach.

Wyróżnieni zostali również nauczyciele i pracownicy obsługi. Słodki upominek został wręczony przez Wójta Gminy Strzeleczki emerytowanym pedagogom i pracownikom oświaty.

W uroczystości wzięły udział 163 osoby, z czego 53 osoby to emeryci, którzy mieli okazję powspominać lata swojej aktywności zawodowej i spotkać się po latach przy wspólnym obiedzie i kawie.

Opr. Urszula Matysek

 

IMG_4330.jpeg   IMG_4329.jpeg   IMG_4328.jpeg   IMG_4326.jpeg   IMG_4336.jpeg   IMG_4334.jpeg   IMG_4333.jpeg   IMG_4337.jpeg

Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

°C °C

Język strony
Zamów newsletter
Projekt i realizacja: © 2011-2020 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności