Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa - nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: spis.gov.pl. Od 12 maja br. pracę rozpoczęli także rachmistrze spisowi, którzy dzwonią z numeru: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Odbierz telefon i spisz się u rachmistrza.

Ikona strzałki w dół
Strzeleczki

Mikołajkowy Maraton Fitness

Impreza skierowana jest do wszystkich! Zarówno tych początkujących jak i regularnie ćwiczących. Dla dzieci, młodzieży i dorosłych, dla kobiet i mężczyzn. Podczas Maratonu nie ma rywalizacji, gdyż to nie są zawody, a sposób na aktywne spędzenie sobotniego popołudnia.

Zajęcia prowadzić będą profesjonalni instruktorzy z Klubu Synergia Fitness w Krapkowicach: Dominika Kowalska – Cieślak, Piotr Żymołka i Agnieszka Ciotucha.  

Dodatkowo w godzinach od 13:30 do 16:00 będzie okazja  do wykonania bezpłatnej analizy składu ciała i interpretacji wyników przez dietetyka.

Podczas  Maratonu Fitness odbędzie się losowanie atrakcyjnych nagród ufundowanych przez sponsorów:

  • Klub Synergia Fitness Krapkowice,  
  • Hotel Dębowe Wzgórze Pokrzywna,  
  • Hanex Nail & Makeup Hanna Fitz,
  • JK Style Salon Fryzierski Judyta Kulpa,
  • Zdrowe Krapkowice Poradnia Dietetyczna Agnieszka Ciotucha,
  • Pizzeria Ambiente Strzeleczki,
  • Zamek Moszna

Jeszcze raz prosimy o zabranie ze sobą czapki Mikołaja.

W ubiegłym roku w listopadowym Maratonie zorganizowanym przez Gminę Strzeleczki wzięło udział około 100 osób. Tym razem liczymy na podobną bądź jeszcze większą frekwencję. Nie możecie nas zawieść!

Serdecznie Zapraszamy!!!

Maraton Fitness 2016.jpeg

Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 18-11-2016 07:58 Modyfikował(a): Karol Trinczek Data modyfikacji: 18-11-2016 08:01
Przewiń do góryPrzewiń do góry