Rolniku! Ruszył Powszechny Spis Rolny 2020, nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: https://spisrolny.gov.pl/

Wyniki konkursu w ramach programu ,,Strzeleczki bez przemocy”

W szkołach na terenie Gminy Strzeleczki w ramach Programu Osłonowego ,,Strzeleczki bez przemocy” zostały zorganizowane dwa konkursy. Pierwszy z nich ogłoszony był wśród młodzieży gimnazjalnej na opracowanie hasła i logo promującego Gminny Program Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie na lata    2015-2019, zaś wśród uczniów szkół podstawowych miał miejsce konkurs plastyczny pod hasłem ,,Stop przemocy”.

W konkursie ogłoszonym w szkole gimnazjalnej wzięło udział 61 uczniów, prace były wykonane w formie plastycznej jak i komputerowej. Spośród nich wybrano trzy pierwsze miejsca, które należą do:

 

Ponadto zostały jeszcze wyróżnione trzy osoby:

Natomiast w konkursie plastycznym w szkołach podstawowych wzięło w sumie udział 108 dzieci. Konkurs był podzielony na dwie kategorie, pierwszą z nich stanowiły klasy I-III, spośród których wybrano trzy najlepsze prace, należące do:

oraz trzy wyróżnienia:

Uczniowie klas IV-VI należeli do drugiej kategorii w szkołach podstawowych, spośród których również wybrano trzy najlepsze prace, które należą do:

natomiast wyróżnienia otrzymują:

Dziękujemy wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie za ogromne zaangażowanie i twórczą pracę, a zwycięzcom i osobom wyróżnionym gratulujemy i zapraszamy 29.12.2016r. o godzinie 14:00 na XXIX sesję Rady Gminy w Gminnym Ośrodku Kultury w Strzeleczkach na wręczenie nagród i wyróżnień.

 

Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

°C °C

Język strony
Zamów newsletter
Projekt i realizacja: © 2011-2020 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności