Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa - nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: spis.gov.pl. Od 12 maja br. pracę rozpoczęli także rachmistrze spisowi, którzy dzwonią z numeru: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Odbierz telefon i spisz się u rachmistrza.

Ikona strzałki w dół
Zamek w Mosznej

Gimnazjaliści na spotkaniu z Krzysztofem Petkiem

9 grudnia 2016 roku  Gminna Biblioteka Publiczna w Strzeleczkach gościła  Krzysztofa Petka. Jest  to  autor 25  popularnych wśród młodzieży książek sensacyjno-przygodowych, dziennikarz, podróżnik, reportażysta i instruktor survivalu. 

- Róbcie to co przynosi wam zadowolenie, radość. Uczcie się języków, które pozwalają poznawać świat - powiedział na początku spotkania.

Krzysztof Petek podczas  spotkania proponował młodzieży alternatywę dla szklanego ekranu czy gier komputerowych.

Uczniowie Gimnazjum przez blisko dwie godziny słuchali dynamicznych opowieści, chwilami zamienianych w rozmowę o powstawaniu książek, o sposobie pisania, źródłach inspiracji i warsztacie dziennikarskim.

Udokumentowane zdjęciami wyprawy, obozy survivalowe, przemierzanie Amazonii i pobyt na Syberii potwierdziły, w oczach młodych ludzi, autentyczność i niezwykłość pisarza, z którym się spotkali.

spotkanie z pisarzem gimnazjaliści.jpeg

Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 15-12-2016 08:29 Modyfikował(a): Karol Trinczek Data modyfikacji: 15-12-2016 08:34
Przewiń do góryPrzewiń do góry