Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa - nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: spis.gov.pl. Od 12 maja br. pracę rozpoczęli także rachmistrze spisowi, którzy dzwonią z numeru: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Odbierz telefon i spisz się u rachmistrza.

Ikona strzałki w dół
Strzeleczki

Odznaczenia za Długoletnie Pożycie Małżeńskie

„Złote Gody” - to niezwykłe wydarzenie nie tylko dla Jubilatów, ale również dla ich rodzin oraz przyjaciół, to 50 lat nieprzerwanego, harmonijnego pożycia małżeńskiego. Osiemnaście par małżeńskich z gminy Strzeleczki świętowało 21 grudnia jubileusz pięćdziesięciolecia pożycia małżeńskiego. Z tej okazji w Urzędzie Gminy odbyło się uroczyste spotkanie z dostojnymi Jubilatami, przygotowane przez Kierownik USC, Panią Gabrielę Roskosz.
Uroczystego aktu dekoracji medalami nadanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dokonał Wójt gminy Marek Pietruszka. Jubilatom wręczono odznaczenia, pamiątkowe, dyplomy oraz kwiaty i upominki. Oficjalna część uroczystości zakończyła się wspólnym, grupowym zdjęciem. 

Jubileusz 50-lecia pożycia związku małżeńskiego obchodziły następujące pary:
 

 1. Róża i Adolf Goetz,
 2. Edith i Hubert Honisch,
 3. Gertruda i Karol Kasperek,
 4. Renata i Manfred Korgiel,
 5. Siegrid i Horst Kostka,
 6. Maria i Marcin Majewski,
 7. Helena i August Morawiec,
 8. Hildegarda i Hubert Pietruszka,
 9. Irena i Henryk Pudelko,
 10. Hildegarda i Zygmunt Raj,
 11. Anna i Siegfried Schydlo,
 12. Maria i Karol Spałek,
 13. Gerda i Gerard Sprysz,
 14. Monika i Jan Strzała,
 15. Anna i Henryk Swierzy,
 16. Róża i Horst Szendzielorz,
 17. Dorota i Józef Szlotawa,
 18. Elżbieta i Winfryd Uliczka.
   

Życzymy Szanownym Jubilatom dobrego zdrowia, nieustającej pogody ducha, spokoju i zadowolenia z każdego dnia, przeżywanego we wzajemnej życzliwości i miłości w otoczeniu najbliższej rodziny, wypełnionego samymi pięknymi wspomnieniami z owoców minionych, wspólnych lat życia.

 

 

Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 21-12-2016 14:31 Modyfikował(a): Karol Trinczek Data modyfikacji: 21-12-2016 14:40
Przewiń do góryPrzewiń do góry