Rolniku! Ruszył Powszechny Spis Rolny 2020, nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: https://spisrolny.gov.pl/

Zajęcia wokalne nie tylko dla dzieci

Zajęcia wokalne przeznaczone są dla osób, które wykazują predyspozycje do śpiewania, talent wokalny, a także chęć do systematycznej pracy. Zajęcia proponowane przez GOK obejmują ciekawy i zróżnicowany repertuar, wykonywanie piosenek w różnych stylach muzycznych.  Oferujemy pracę nad emisją głosu, dykcją, recytacją, interpretacją piosenki oraz ruchem scenicznym. Ćwiczenia odbywać się będą również z użyciem mikrofonu, w warunkach scenicznych, tak aby zagwarantować potrzebne doświadczenie na scenie.

Celem zajęć jest również utworzenie grupy wokalnej lub chóru który w przyszłości będzie występował na imprezach gminnych, w konkursach, występach scenicznych pozagminnych i innych przeglądach pieśni i piosenek.

Serdecznie zapraszamy, dzieci od 7 lat, młodzież i dorosłych na pierwsze zajęcia w dniu 13 stycznia 2017r. o godzinie 16:00 w Domu Kultury w Strzeleczkach.

Więcej informacji pod numerem telefonu 774669696. 

plakat zajęcia wokalne.jpeg

Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

°C °C

Język strony
Zamów newsletter
Projekt i realizacja: © 2011-2020 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności