Uprzejmie informujemy, że w dniu 17.08.2020 r. ( poniedziałek ) Urząd Gminy Strzeleczki  będzie nieczynny.  Za utrudnienia przepraszamy.

Zapraszamy na spotkanie na temat instalacji fotowoltaicznych

Zapraszamy na spotkanie na temat instalacji fotowoltaicznych 25 stycznia 2017 roku (środa) o godzinie 16:30 w świetlicy GOK w Strzeleczkach, przy ul. Dworcowej 10 (budynek OSP).

fotowoltaika rys1.jpeg   fotowoltaika rys2.png

 

 

 

Aby uzyskać więcej informacji na temat instalacji fotowoltaicznych prosimy o kontakt z naszym ekspertem pod numerem telefonu 506 521 602. Spotkanie i konsultacja z naszym doradcą technicznym jest BEZPŁATNA.  Już dziś jest czas, aby słońce pracowało na Twoje spokojne jutro.

Firma piTERN pomaga już dziś!

Firma piTERN od 13 lat zajmuje się tylko i wyłączenie systemami solarnymi, jako jedna z niewielu firm w Polsce ma na swoim koncie realizację instalacji fotowoltaicznych o megawatowych mocach, działając na terenie Europy zdobyła doświadczenie w tej innowacyjnej branży.

Obecnie piTERN wspiera inwestorów, rolników i osoby prywatne w rozwijaniu projektów fotowoltaicznych. Działający w firmie piTERN dział projektowy pomaga w wyborze odpowiednich rozwiązań technologicznych.

ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ www.pitern.pl

Aby ułatwić Państwu zapoznanie się z tematem zapraszamy na spotkanie jakie odbędzie się w 25 stycznia 2017 roku (środa) o godzinie 16:30 w GOK w Strzeleczkach, przy ul. Dworcowej 10 (bud. straży)

piTERN Sp.z.o.o

ul. Serdeczna 8, Wysogotowo

tel.      506 – 521 – 602    

www.pitern.pl

plakat fotowoltaika.jpeg

Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

°C °C

Język strony
Zamów newsletter
Projekt i realizacja: © 2011-2020 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności