Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa - nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: spis.gov.pl. Od 12 maja br. pracę rozpoczęli także rachmistrze spisowi, którzy dzwonią z numeru: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Odbierz telefon i spisz się u rachmistrza.

Ikona strzałki w dół
Strzeleczki

Jasełka w Komornikach

Jak co roku w okresie bożonarodzeniowym, uczestnicy zajęć świetlicowych w Komornikach organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Strzeleczkach, przy współpracy z miejscową szkołą podstawową przygotowali przedstawienie jasełkowe pt. „Boże Narodzenie u Aniołów”. Inscenizacja została wystawiona dwukrotnie. Pierwszy występ odbył się 22.12. 2016r. podczas szkolnej wigilii, gdzie młodzi aktorzy wystąpili przed swoimi kolegami  oraz gronem pedagogicznym. Druga odsłona jasełek miała miejsce 6 stycznia w kościele p.w. NNMP w Komornikach. Tutaj dzieci miały okazję zaprezentować swój talent szerszej publiczności. Tegoroczne jasełka ukazały Boże Narodzenie z perspektywy aniołów, które z zainteresowaniem obserwowały i komentowały wydarzenia na Ziemi. W przedstawieniu nie zabrakło także tradycyjnych kolęd i pastorałek wykonywanych przez dzieci.  

 

 

Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 09-01-2017 14:07 Modyfikował(a): Karol Trinczek Data modyfikacji: 09-01-2017 14:10
Przewiń do góryPrzewiń do góry