Rolniku! Ruszył Powszechny Spis Rolny 2020, nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: https://spisrolny.gov.pl/

Projekt „(Od)Ważni na rynku pracy"

Projekt „(Od)Ważni na rynku pracy - aktywizacja społeczna i zawodowo osób z niepełnosprawnością intelektualną i niepełnosprawnościami sprzężonymi z terenu woj opolskiego.

Opolskie Centrum Demokracji Lokalnej FRDL wraz z Opolskim Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych zachęca osoby z niepełnosprawnością intelektualną oraz osoby z niepełnosprawnościami sprzężonymi, niezatrudnionymi, w wieku 16- 64 lata do udziału w projekcie „ (Od) ważni na rynku pracy – aktywizacja społeczna i zawodowa osób z niepełnosprawnością intelektualną i niepełnosprawnościami sprzężonymi z terenu woj. opolskiego”

Celem głównym realizacji projektu jest zwiększenie szans na zatrudnienie na otwartym rynku pracy osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz niepełnosprawnościami sprzężonymi poprzez rehabilitację społeczną i zawodową. W ramach projektu zakwalifikowani beneficjenci otrzymają bezpłatną pomoc w zakresie:

  • indywidualnego oraz grupowego doradztwa zawodowego
  • warsztatach rozwoju
  • wsparcia psychologa
  • wsparcia trenera pracy
  • szkoleń zawodowych

Rekrutacja do projektu prowadzona będzie styczeń – luty 2017r.

Więcej informacji : tel: 731 705 809 lub 883 297 659

Załącznik: DOCZgłoszenie do projektu-1.doc

Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

°C °C

Język strony
Zamów newsletter
Projekt i realizacja: © 2011-2020 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności