Rolniku! Ruszył Powszechny Spis Rolny 2020, nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: https://spisrolny.gov.pl/

Opolskie dla rodziców i dzieci

Trwa rekrutacja do projektu „Opolskie dla rodziców i dzieci”, w ramach którego Wojewódzki Urząd Pracy dofinansuje opiekę nad dziećmi. Głównym celem działań jest wsparcie rodziców, którzy chcą wrócić na rynek pracy po opiece nad dziećmi. 

Realizację projektu rozpoczęto od stycznia. Wnioski o zapewnienie opieki nad dziećmi mogą składać osoby, które planują powrót do pracy i są zatrudnione na czas określony, przebywają na urlopie macierzyńskim, rodzicielskim czy wychowawczym lub w okresie opieki nad dzieckiem kończy im się umowa o pracę.  

W celu zapewnienia opieki nad dziećmi do 3-go roku życia Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu będzie opłacał koszty utrzymania miejsca w żłobku, klubie dziecięcym lub koszt zatrudnienia opiekuna dziennego. Kwota dofinansowania może wynieść nawet do 1100 złotych. 

Rekrutacja będzie prowadzona w trybie miesięcznych naborów do 25 dnia danego miesiąca i będzie trwać aż do wyczerpania dostępnej puli miejsc. Regulamin oraz formularze zgłoszeniowe można pobrać ze strony wupopole.praca.gov.pl.

Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

°C °C

Język strony
Zamów newsletter
Projekt i realizacja: © 2011-2020 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności