Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa - nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: spis.gov.pl. Od 12 maja br. pracę rozpoczęli także rachmistrze spisowi, którzy dzwonią z numeru: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Odbierz telefon i spisz się u rachmistrza.

Ikona strzałki w dół
Strzeleczki

Sposób na nudę…

Za nami  dwa tygodnie ferii zimowych. Dzieciom z terenu  Gminy Strzeleczki upłynęły na beztroskiej zabawie w placówkach Gminnego Ośrodka Kultury.  Chętni mogli wziąć udział m.in. w zajęciach plastycznych,  sportowych, krawieckich  czy wokalnych.  Dużym zainteresowaniem cieszyła się „NOC W ŚWIETLICY” , którą zorganizowała  pani Irena Liszka z Dziedzic, ciekawe dla dzieci okazały się także  warsztaty kulinarne  pod hasłem „Walentynki na słodko”, które odbyły się w Domu Kultury w Kujawach.  Atrakcyjnym wydarzeniem , zwłaszcza dla najmłodszych,  okazało się  „Szkubanie pierza” w świetlicy w Komornikach, które udało się zorganizować dzięki współpracy Gminnego Ośrodka Kultury i TSKN Komornik i Łowkowic. Niesłabnącym powodzeniem cieszyły się również zorganizowane przez Gminny Ośrodek Kultury  wyjazdy do kina i na lodowisko. 

 

 

Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 03-03-2017 08:55 Modyfikował(a): Karol Trinczek Data modyfikacji: 03-03-2017 08:58
Przewiń do góryPrzewiń do góry