Rolniku! Ruszył Powszechny Spis Rolny 2020, nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: https://spisrolny.gov.pl/

Spotkanie ze Zbigniewem Masternakiem

2 marca w Gminnej Bibliotece Publicznej w Strzeleczkach Filia w Mosznej gościł  Zbigniew Masternak- prozaik, autor scenariuszy filmowych, dramaturg. Miłośnicy piłki nożnej cieszyli się na to spotkanie, ponieważ pan Masternak jest również znanym piłkarzem.

W latach 2011-2013 zdobył dwa Mistrzostwa Polski, Puchar Polski, był trzykrotnie Królem Strzelców Mistrzostw Polski oraz Królem Strzelców Pucharu Polski. Jest kapitanem Reprezentacji Polskich Pisarzy w piłce nożnej. Wydał kilkanaście książek przetłumaczonych na języki: niemiecki, hiszpański, rosyjski, ukraiński, wietnamski, macedoński i bułgarski. 

Obecnie pracuje nad autobiograficznym cyklem powieściowym pt.  „Księstwo”.

Spotkanie z młodzieżą gminy Strzeleczki miało charakter warsztatów scenariuszowych. W programie było wprowadzenie do sztuki tworzenia scenariuszy filmowych, konstrukcja, omówienie konstrukcji głównego bohatera. Młodzież  przygotowała własne pomysły scenariuszowe w formie synopisu.  Zbigniew Masternak omówił każdą pracę, chwaląc naszą młodzież za inwencję i bogactwo słów.

Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Strzeleczkach. Nie zabrakło wspólnych fotografii.

Masterniak.jpeg

Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

°C °C

Język strony
Zamów newsletter
Projekt i realizacja: © 2011-2020 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności