Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

1 kwietnia br. rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 - nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet spis.gov.pl i weź udział w loterii.

Ikona strzałki w dół
Zamek w Mosznej

Pomoc żywnościowa dla mieszkańców Gminy Strzeleczki

logo program operacyjny pomoc żywnościowa.png

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Strzeleczkach działając w imieniu Gminy Strzeleczki, zawarł umowę z Bankiem Żywności w Opolu z siedzibą w Luboszycach na realizację „Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020, Podprogram 2016”

Podprogram 2016 zakłada, że pomoc żywnościowa może być przekazywana osobom i rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej, spełniającym kryteria określone w art.7 ustawy o pomocy społecznej i których dochód nie przekracza 200% kryterium dochodowego uprawniającego do skorzystania z pomocy społecznej, tj. 1268 PLN dla osoby samotnie gospodarującej i 1028 PLN dla osoby w rodzinie

Aby uzyskać pomoc należy zgłosić się do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Strzeleczkach. Żywność będzie rozdzielana każdego miesiąca, wśród podopiecznych ośrodka pomocy i jest przyznawana najuboższym mieszkańcom Gminy Strzeleczki.

 

Miejsce wydawania:
Strzeleczki, ul. Rynek 4 , parter

Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 07-03-2017 10:16 Modyfikował(a): Karol Trinczek Data modyfikacji: 11-04-2017 09:03
Przewiń do góryPrzewiń do góry