Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa - nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: spis.gov.pl. Od 12 maja br. pracę rozpoczęli także rachmistrze spisowi, którzy dzwonią z numeru: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Odbierz telefon i spisz się u rachmistrza.

Ikona strzałki w dół
Zamek w Mosznej

Dzień Kobiet w Strzeleczkach

Ubiegły tydzień upłynął mieszkankom gminy Strzeleczki na zabawie. Gminny Ośrodek Kultury zaprosił wszystkie panie do udziału w uroczystościach zorganizowanych z okazji Dnia Kobiet.  Imprezy odbyły się w placówkach GOK w  Dziedzicach, Kujawach oraz Strzeleczkach. Panie, w miłej atmosferze mogły wspólnie spędzić popołudnie.

12 marca w sali Domu Kultury w Strzeleczkach dobrą zabawę zapewniły  występy  artystyczne dzieci ze Szkoły Podstawowej w Dobrej oraz krótki  koncert w wykonaniu uczestników  zajęć wokalnych.  Na scenie pojawili się także artyści amatorskiego kabaretu  z Dziedzic, których występ wzbudził ogromny aplauz.  

Na zakończenie imprezy przygotowana została niespodzianka w postaci losowania bukietów ufundowanych przez lokalne firmy.  Szczęśliwym wygranym kwiaty wręczył osobiście wójt Gminy Marek Pietruszka. 

 

 

Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 14-03-2017 12:20 Modyfikował(a): Karol Trinczek Data modyfikacji: 14-03-2017 12:22
Przewiń do góryPrzewiń do góry