Uprzejmie informujemy, że w dniu 17.08.2020 r. ( poniedziałek ) Urząd Gminy Strzeleczki  będzie nieczynny.  Za utrudnienia przepraszamy.

Informacja Urzędu Stanu Cywilnego w Strzeleczkach - medale za długoletnie pożycie małżeńskie

złote gody.png

Urząd Stanu Cywilnego w Strzeleczkach informuje, iż osoby zamieszkałe na terenie gminy Strzeleczki, które zawarły związek małżeński w roku 1967 „ Złote Gody” i w roku 1957 „Diamentowe Gody”  mogą zgłosić do 2 maja 2017 chęć odznaczenia Medalem Prezydenta RP za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Dotyczy to również par, które zawarły związek małżeński przed 1967 i 1957 a  do tej pory nie zostały odznaczone Medalem za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Uroczystości jubileuszowe organizowane są na  wniosek osób zainteresowanych, członków rodziny lub innych osób (w porozumieniu z Jubilatami). W zgłoszeniu należy podać imiona i nazwiska Jubilatów, adres ich zameldowania oraz informację dotyczącą daty i miejsca zawarcia małżeństwa. Zgłoszenia pisemne, telefoniczne lub osobiste należy składać do Urzędu Stanu Cywilnego
w Strzeleczkach, Rynek 4, Budynek B, pokój 03. , tel. 77 407 66 64.

Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego występuje z odpowiednim wnioskiem do Wojewody Opolskiego. Po weryfikacji wnioski przesyłane są do Kancelarii Prezydenta RP. Oczekiwanie na medale trwa od 6 do 8 miesięcy. Osoby przestawione do odznaczenia muszą spełniać warunek niekaralności.

Do pobrania: DOCwniosek na Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.doc

Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

°C °C

Język strony
Zamów newsletter
Projekt i realizacja: © 2011-2020 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności