Rolniku! Ruszył Powszechny Spis Rolny 2020, nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: https://spisrolny.gov.pl/

Budowa trybun dla kibiców na terenie boiska sportowego w Dobrej i Racławiczkach

27.04.2017r.

PDFZawiadomienie o wyborze ofert cenowych - trybuny.pdf
 

Doprecyzowanie wymagań odnośnie barierek ochronnych i podstopnic dla zapytania cenowego na budowę trybun dla kibiców na terenie boiska w Dobrej i Racławiczkach.

Zgodnie z pkt. 4.1.3 normy PN-EN 13200-3 bariery według przyjętego projektu powinny zapewniać zmniejszenie zagrożenia osób przed upadkiem, stoczeniem się, pośliźnięciem się lub wypadnięciem przez luki w barierach. W strefach dostępnych dla dzieci, bariery powinny być projektowane tak, aby największa luka w barierze nie pozwalała na przejście przez nią kuli o średnicy max 120 mm (zalecana wymiar średnicy kuli wynosi 100 mm). Konstrukcja bariery powinna uniemożliwiać na wspinanie się na nią.

Podstopnice zostały zdefiniowane w normach PN-EN 13200-5 (Trybuny teleskopowe) pkt. 3.13  PN-EN 13200-6 (Trybuny składane wielokrotnie) pkt. 3.5 jako pionowy element między sąsiadującymi stopnicami lub podestami powyżej i poniżej rzędu. Należy więc przyjąć, że podstopnica nie może być „pustą przestrzenią”.

PDFZapytanie cenowe trybuny.pdf
DOCwzór oferty-trybuny.doc
DOCwzór umowy -trybuny.doc
 

Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

°C °C

Język strony
Zamów newsletter
Projekt i realizacja: © 2011-2020 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności