Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa - nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: spis.gov.pl. Od 12 maja br. pracę rozpoczęli także rachmistrze spisowi, którzy dzwonią z numeru: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Odbierz telefon i spisz się u rachmistrza.

Ikona strzałki w dół
Zamek w Mosznej

Warto widzieć, warto wiedzieć

W niedzielę 24 kwietnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Strzeleczkach odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Warto widzieć, warto wiedzieć”.  Tym razem organizatorzy postanowili zwrócić uwagę mieszkańców na konieczność dbania o własne zdrowie. W niedzielne popołudnie, uczestnicy spotkania mogli wysłuchać prelekcji pt. „Kilka słów o cukrzycy…”  ,wygłoszonej przez panią Anetę Kapłon oraz dokonać bezpłatnego pomiaru cukru we krwi. Badanie wykonywały  pielęgniarki pracujące na co dzień w NZOZ SAMED w Krapkowicach.

Mieszkańcom Gminy przybyłym na podwieczorek w Gminnym Ośrodku Kultury czas umilały także występy artystyczne dzieci. Tym razem na naszej scenie zawitały małe artystki uczęszczające na warsztaty wokalne prowadzone przez panią Iwonę Preusner. 

 

 

Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 24-04-2017 12:55 Modyfikował(a): Karol Trinczek Data modyfikacji: 24-04-2017 12:57
Przewiń do góryPrzewiń do góry