Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

1 kwietnia br. rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 - nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet spis.gov.pl i weź udział w loterii.

Ikona strzałki w dół
Strzeleczki

Zapraszamy na zajęcia jogi w Gminnym Ośrodku Kultury w Strzeleczkach

Warsztaty skierowane są zarówno dla osób początkujących jak i regularnie praktykujących jogę, które chciałyby poszerzyć swoją wiedzę i zapoznać się z technikami jogi skutecznie poprawiającymi kondycję całego ciała.  Joga to system ćwiczeń relaksujących ciało, ale także i umysł, a jej uprawianie wzmacnia kondycję fizyczną i psychiczną, która poprawia koncentrację. Jest to forma aktywności fizycznej łącząca ćwiczenia rozciągające, kontrolowane oddychanie, a także medytację, dlatego jest świetnym sposobem na stres, gdyż przede wszystkim uwalnia od napięć i usuwa jego efekty. W ramach zajęć prowadzona jest: nauka asan (pozycji jogi) wzmacniających mięśnie całego ciała, nauka asan rozluźniających i regenerujących napięte mięśnie, joga dla kręgosłupa, nauka technik oddechowych oraz antystresowych.

Zajęcia prowadzą: Teresa Głuszek oraz Weronika Gucman.

joga.jpeg

Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 04-05-2017 15:00 Modyfikował(a): Karol Trinczek Data modyfikacji: 04-05-2017 15:02
Przewiń do góryPrzewiń do góry