,,Lokalna Karta Dużej Rodziny i Seniora”

logo lokalna karta.png

 

 

,,Lokalna Karta Dużej Rodziny i Seniora”

 

Gmina Strzeleczki ma przyjemność poinformować, że w związku z programem ,,Lokalna Karta Dużej Rodziny i Seniora” w czerwcu będzie wprowadzona kolejna zniżka z której będą mogli skorzystać mieszkańcy Gminy posiadający powyższą kartę. Wprowadzona zniżka dotyczyć będzie wynajmu domku/pokoju w Ośrodku Wypoczynkowym w Dobrej, na który będzie udzielany rabat w wysokości 10%.

Program ,,Lokalna Karta Dużej Rodziny i Seniora” skierowany jest dla członków rodzin wielodzietnych mających na utrzymaniu dwójkę lub więcej dzieci w wieku do 18 roku życia lub do 25 roku życia w przypadku, gdy dziecko kontynuuje naukę lub posiada orzeczenie o umiarkowanym albo znacznym stopniu niepełnosprawności oraz dla seniorów, którzy ukończyli 65 rok życia. Aktualnie do programu przystąpiło 26 rodzin z dziećmi, oraz 8 Seniorów, którzy mogą korzystać ze zniżek oferowanych przez:

lokalna karta 2017.jpeg

Ponadto  Gmina Strzeleczki uczestniczy w programie Opolska Karta Rodziny i Seniora, która ma na celu budowanie przyjaznego klimatu dla rodzin i seniorów poprzez wprowadzenie powszechnych zniżek oferowanych przez partnerów Opolskiej Karty Rodziny i Seniora do których należą m.in.:

  • Filharmonia Opolska im. Józefa Elsnera w Opolu,
  • Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu,
  • Muzeum Śląska Opolskiego w Opolu,
  • Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu,
  • Centralne Muzeum Jeńców Wojennych w Łambinowicach,

oraz wiele firm oferujących: usługi dla rodzin, artykuły dla domu, usługi zdrowotne, edukacyjne, rekreacyjne, transportowe i prawne.

Aktualny wykaz firm dostępny jest na stronie www.ssd.opolskie.pl w zakładce Opolska Karta Rodziny i Seniora. Do powyższego programu począwszy od roku 2015 przystąpiło 46 rodzin z dziećmi oraz 14 seniorów.

Druki wniosków dostępne są w Urzędzie Gminy w Strzeleczkach pok. nr  201 (II piętro), na stronie internetowej http://strzeleczki.pl oraz w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego a także na stronie internetowej  http://ssd.opolskie.pl

Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

°C °C

Język strony
Zamów newsletter
Projekt i realizacja: © 2011-2017 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności