Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

1 kwietnia br. rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 - nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet spis.gov.pl i weź udział w loterii.

Ikona strzałki w dół
Strzeleczki

Informacja o zamieszczeniu do publicznego wglądu oferty realizacji zadania publicznego

Uznając celowość realizacji zadania publicznego informuję, iż od dnia 30 maja 2017 roku zostaje zamieszczona do publicznego wglądu oferta realizacji zadania publicznego pn.: ”I powiatowo-gminny festiwal orkiestr dętych w Strzeleczkach”, złożona przez Stowarzyszenie „Fair Play” z siedzibą ul. Sienkiewicza 9, 47-300 Krapkowice.

Oferta będzie udostępniona przez okres 7 dni w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Strzeleczki, na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Strzeleczki oraz na stronie internetowej Gminy www.strzeleczki.pl.

Każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Uwagi należy składać na piśmie w sekretariacie Urzędu Gminy, pokój 107 lub na adres sekretarz@strzeleczki.pl do dnia 05.06.2017 r.

Załączniki:

  1. PDFOferta realizacji zadania publicznego FAIR PLAY.pdf
  2. PDFDokumenty rejestrowe.pdf
     
Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 30-05-2017 08:02 Modyfikował(a): Karol Trinczek Data modyfikacji: 30-05-2017 08:13
Przewiń do góryPrzewiń do góry