Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa - nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: spis.gov.pl. Od 12 maja br. pracę rozpoczęli także rachmistrze spisowi, którzy dzwonią z numeru: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Odbierz telefon i spisz się u rachmistrza.

Ikona strzałki w dół
Zamek w Mosznej

"Poznajmy się" Polsko Czeski obóz Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w Dobrej

"Poznajmy się" Polsko Czeski obóz Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w Dobrej

Ochotnicza Straż Pożarna w Strzeleczkach rozpoczyna realizację polsko czeskiego obozu strażackiego.

Celem projektu jest nawiązanie współpracy pomiędzy młodzieżą i strażakami z gminy Strzeleczki i Dvorce poprzez wspólne zorganizowanie i realizację Polsko Czeskiego obozu Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Obóz będzie miał miejsce w Dobrej, w gminie Strzeleczki, zaplanowano także wycieczkę do miejscowości Dvorce (zwiedzanie remizy OSP, zapory wodnej i elektrowni) oraz Šternberku. Realizacja projektu przyczyni się do umocnienia współpracy pomiędzy gminami, wzmocnienia wizerunku Ochotniczych Straży Pożarnych, podniesienie kwalifikacji strażaków. Zdobyta wiedza polskim i czeskim strażakom zostanie zaprezentowana podczas ostatniego dnia – wspólnych zawodów sportowo-pożarniczych.

logo plener malarski.jpeg

 

 

 

Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 14-07-2017 11:19 Modyfikował(a): Karol Trinczek Data modyfikacji: 28-09-2017 10:49
Przewiń do góryPrzewiń do góry