Rolniku! Ruszył Powszechny Spis Rolny 2020, nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: https://spisrolny.gov.pl/

Biblioteka pod chmurką

Gminna Biblioteka Publiczna w Strzeleczkach zaproponowała, w upalny lipcowy czwartek, spotkanie pod chmurką. 60 najmłodszych czytelników, od samego rana,  brało udział w przedstawieniu  interaktywnym  pt. „Czerwony Kapturek”.

Spektakl można było obejrzeć, na scenie biblioteki w moszniańskim zamku. Czytelnicy, razem z aktorami współtworzyli   akcję. Było to znakomite przedstawienie, przygotowane przez krakowskich aktorów, na podstawie bajki Charles’a Perrault’a.

Przedstawienie przybliżyło widzom piękno lasu i całej przyrody. Uczyło  jak należy zachowywać się w lesie, aby nie szkodzić jego mieszkańcom i pięknu natury. Dlatego druga część wakacyjnej imprezy odbyła się  przy stawie, wśród drzew . Gminna Biblioteka Publiczna w Strzeleczkach wykorzystała na spotkanie z czytelnikami  środowisko naturalne, krajobraz i przyrodę. Na obszarze gminy Strzeleczki jest ona atutem i darem. Przy zamkowym stawie była możliwość skorzystania z grilla. Każdy mógł posilić się smażoną kiełbaską. Nie zabrakło zimnych napoi, bo temperatura dochodzi  do 30 stopni. W tej gorącej atmosferze wszyscy żegnali się uśmiechnięci i szczęśliwi.

JPEGSpotkanie.jpeg
 

Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

°C °C

Język strony
Zamów newsletter
Projekt i realizacja: © 2011-2020 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności