Rolniku! Ruszył Powszechny Spis Rolny 2020, nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: https://spisrolny.gov.pl/

Regionalne zawody konne w Mosznej

W sobotę 29.07.2017 na hipodromie Klubu Jeździeckiego Moszna odbyły się konne Zawody Regionalne i Towarzyskie w skokach przez przeszkody. Od dawna już na Moszniańskim parkurze nie oglądaliśmy tylu koni i zawodników, 105 koni i 80 jeźdźców w tym również 8 przedstawicieli zaprzyjaźnionych klubów jeździeckich z Republiki Czeskiej. Zawodnicy Ludowego Klubu Jeździeckiego Moszna w najwyższych konkursach dyplomatycznie uplasowali się na czwartych pozycjach były to konkursy o wysokości przeszkód 110 cm (Tomasz Stachowiak 4 miejsce), 120 i 125 cm (Marek Garus 4 miejsce). Rozegrane zostały trzy konkursy kwalifikacyjne do Pucharu Mosznej którego Finał zobaczymy 16-17 września 2017r. i w kategorii Silver- cieszącą się największym powodzeniem wśród najmłodszych uczestników. W imieniu Wójta Gminy Strzeleczki Pana Marka Pietruszki zwycięzcom składał gratulacje oraz dekorował konie tradycyjnymi rozetami Sekretarz Gminy Pan Łukasz Borsuk, miłą niespodzianką były również ufundowane przez Gminę Strzeleczki nagrody rzeczowe w dwóch konkursach.

Gmina Strzeleczki w imieniu Ludowego Klubu Jeździeckiego Moszna zaprasza serdecznie na organizowane 26-27 sierpnia 2017r. Mistrzostwa Opolskiego Związku Jeździeckiego.

 

 

Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

°C °C

Język strony
Zamów newsletter
Projekt i realizacja: © 2011-2020 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności