Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

1 kwietnia br. rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 - nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet spis.gov.pl i weź udział w loterii.

Ikona strzałki w dół
Strzeleczki

Wilk i Zając bawił dzieci

W środę 9 sierpnia na zamku w Mosznej odbył się spektakl „Wilk i Zając”. Adresowany był do wszystkich, którzy ten dzień chcieli spędzić z „Wakacyjną Biblioteką”. Na tę bardzo zabawną i dynamiczną bajkę zapraszała bowiem Gminna Biblioteka Publiczna w Strzeleczkach.

Przedstawienie w wykonaniu krakowskich aktorów  to humorystyczna, dynamiczna i interaktywna bajka dla dzieci ze znanego rosyjskiego filmu animowanego „Ja ci pokażę”.

W trzech zabawnych epizodach Zając, w roli właściciela restauracji, dentysty i policjanta spotyka się z Wilkiem.

Przedstawienia teatralne dla dzieci to przede wszystkim rozrywka i zabawa, ale także forma edukacji kulturalnej i wychowawczej. I takiej wakacyjnej rozrywki dostarczyła widzom Gminna Biblioteka Publiczna w Strzeleczkach wraz ze słodkim poczęstunkiem.

01 wilk i zając.jpeg

02 wilk i zając.jpeg

Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 16-08-2017 08:21 Modyfikował(a): Karol Trinczek Data modyfikacji: 16-08-2017 08:32
Przewiń do góryPrzewiń do góry