Uprzejmie informujemy, że w dniu 17.08.2020 r. ( poniedziałek ) Urząd Gminy Strzeleczki  będzie nieczynny.  Za utrudnienia przepraszamy.

Zapraszamy na zajęcia jogi

Plakat joga.jpeg

Urząd Gminy w Strzeleczkach zaprasza wszystkich mieszkańców na zajęcia jogi, które rozpoczną się 4 października 2017r. i prowadzone będą w każdą środę o godzinie 18:30 w Gminnym Ośrodku Kultury w Strzeleczkach.

Warsztaty skierowane są zarówno dla osób zaczynających przygodę z jogą jak i dla tych którzy już regularnie ją praktykują, a chciałyby w dalszym ciągu poszerzać swoją wiedzę i techniki poprawiające kondycję ciała. Podstawą jogi to ćwiczenia rozciągające, rozwijające sprawność, zwinność, siłę i równowagę. Niemniej jest to również skuteczny system pracy z umysłem, dzięki któremu uczymy się używać umysłu w świadomy sposób, wywierając za jego pomocą pożądany wpływ na ciało, wzmacniając równocześnie kondycję fizyczną jak i psychiczną, która niewątpliwie ma wpływ na koncentrację. Ponadto joga jest doskonałym sposobem na radzenie sobie ze stresem, gdyż przede wszystkim uwalnia i eliminuje jego objawy.

Jak każdy inny wysiłek fizyczny, joga poprawia sprawność, kondycję, zdrowie i samopoczucie, dlatego taki rodzaj treningu wskazany jest dla każdego, niezależnie od wieku i stanu zdrowia.

Zajęcia prowadzą: Teresa Głuszek oraz Weronika Gucman.

Więcej informacji i zapisy pod numerem telefonu 77 407 66 74.

Serdecznie zapraszamy!

joga dla seniorów.jpeg

Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

°C °C

Język strony
Zamów newsletter
Projekt i realizacja: © 2011-2020 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności