Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa - nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: spis.gov.pl. Od 12 maja br. pracę rozpoczęli także rachmistrze spisowi, którzy dzwonią z numeru: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Odbierz telefon i spisz się u rachmistrza.

Ikona strzałki w dół
Strzeleczki

Zapraszamy na zajęcia jogi

Plakat joga.jpeg

Urząd Gminy w Strzeleczkach zaprasza wszystkich mieszkańców na zajęcia jogi, które rozpoczną się 4 października 2017r. i prowadzone będą w każdą środę o godzinie 18:30 w Gminnym Ośrodku Kultury w Strzeleczkach.

Warsztaty skierowane są zarówno dla osób zaczynających przygodę z jogą jak i dla tych którzy już regularnie ją praktykują, a chciałyby w dalszym ciągu poszerzać swoją wiedzę i techniki poprawiające kondycję ciała. Podstawą jogi to ćwiczenia rozciągające, rozwijające sprawność, zwinność, siłę i równowagę. Niemniej jest to również skuteczny system pracy z umysłem, dzięki któremu uczymy się używać umysłu w świadomy sposób, wywierając za jego pomocą pożądany wpływ na ciało, wzmacniając równocześnie kondycję fizyczną jak i psychiczną, która niewątpliwie ma wpływ na koncentrację. Ponadto joga jest doskonałym sposobem na radzenie sobie ze stresem, gdyż przede wszystkim uwalnia i eliminuje jego objawy.

Jak każdy inny wysiłek fizyczny, joga poprawia sprawność, kondycję, zdrowie i samopoczucie, dlatego taki rodzaj treningu wskazany jest dla każdego, niezależnie od wieku i stanu zdrowia.

Zajęcia prowadzą: Teresa Głuszek oraz Weronika Gucman.

Więcej informacji i zapisy pod numerem telefonu 77 407 66 74.

Serdecznie zapraszamy!

joga dla seniorów.jpeg

Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 13-09-2017 12:19 Modyfikował(a): Karol Trinczek Data modyfikacji: 13-09-2017 12:21
Przewiń do góryPrzewiń do góry