Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa - nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: spis.gov.pl. Od 12 maja br. pracę rozpoczęli także rachmistrze spisowi, którzy dzwonią z numeru: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Odbierz telefon i spisz się u rachmistrza.

Ikona strzałki w dół
Strzeleczki

Nagroda czytelnicza

Laura Ćwirzeń została nagrodzona w ogólnopolskim konkursie na recenzję rysowaną książki. To kolejna nagroda Gminnej Biblioteki Publicznej w Strzeleczkach w tej kategorii. Konkurs ten odbywał się w ramach  Dyskusyjnego Klubu Książki.

Laura Ćwirzeń zrecenzowała książkę  Barbary Gawryluk Klinika zdrowego chomika. Bazylia. Laureatka otrzymała upominki w przepastnej torbie z logo DKK. Mieściły się tam  nagrody książkowe, przysłane przez Instytut Książki oraz słodycze ufundowane przez GBP w Strzeleczkach.

Gminna Biblioteka Publiczna w Strzeleczkach bierze udział w projekcie, Dyskusyjne Kluby Książki, objętym  patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

W ramach tego programy otrzymuje w darze poczytne książki dla dzieci, młodzieży, jak i zostaje sfinansowane spotkanie z wybranym- popularnym pisarzem. Już wkrótce, 27 września, biblioteka gościć będzie  Pawła Beręsewicza – pisarza, poetę, tłumacza, leksykografa.

konkurs na recenzję.jpeg

Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 18-09-2017 12:12 Modyfikował(a): Karol Trinczek Data modyfikacji: 18-09-2017 12:16
Przewiń do góryPrzewiń do góry