Rolniku! Ruszył Powszechny Spis Rolny 2020, nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: https://spisrolny.gov.pl/

Nagroda czytelnicza

Laura Ćwirzeń została nagrodzona w ogólnopolskim konkursie na recenzję rysowaną książki. To kolejna nagroda Gminnej Biblioteki Publicznej w Strzeleczkach w tej kategorii. Konkurs ten odbywał się w ramach  Dyskusyjnego Klubu Książki.

Laura Ćwirzeń zrecenzowała książkę  Barbary Gawryluk Klinika zdrowego chomika. Bazylia. Laureatka otrzymała upominki w przepastnej torbie z logo DKK. Mieściły się tam  nagrody książkowe, przysłane przez Instytut Książki oraz słodycze ufundowane przez GBP w Strzeleczkach.

Gminna Biblioteka Publiczna w Strzeleczkach bierze udział w projekcie, Dyskusyjne Kluby Książki, objętym  patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

W ramach tego programy otrzymuje w darze poczytne książki dla dzieci, młodzieży, jak i zostaje sfinansowane spotkanie z wybranym- popularnym pisarzem. Już wkrótce, 27 września, biblioteka gościć będzie  Pawła Beręsewicza – pisarza, poetę, tłumacza, leksykografa.

konkurs na recenzję.jpeg

Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

°C °C

Język strony
Zamów newsletter
Projekt i realizacja: © 2011-2020 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności