Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa - nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: spis.gov.pl. Od 12 maja br. pracę rozpoczęli także rachmistrze spisowi, którzy dzwonią z numeru: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Odbierz telefon i spisz się u rachmistrza.

Ikona strzałki w dół
Strzeleczki

Z myślą o najmłodszych

Dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym parafii Racławiczki miały okazję uczestniczyć w spektaklu Słoń Torbalski. Przedstawienie  to było  interaktywne i widzowie współtworzyli akcje.

Spektakl  Słoń Torbalski przygotowany został z myślą o najmłodszych. To zbiór przezabawnych perypetii o pewnym  zapominalskim  słoniu, który przy swoich ogromnych rozmiarach jest  dodatkowo niezdarny. Dziecięca publiczność entuzjastycznie reagowała na grę aktorów oraz chętnie włączała się do wspólnych zabaw, gdyż spektakl miał charakter interaktywny. Dodatkowymi elementami, które wpływały na odbiór przedstawienia były barwna i ciekawa scenografia, a także oryginalna oprawa muzyczna.

Na koniec aktorzy otrzymali kwiaty i  zostali nagrodzeni długimi brawami.
Organizatorem spotkania najmłodszych czytelników z teatrem była Gminna Biblioteka Publiczna w Strzeleczkach.

DSC00966.jpeg

DSC00974.jpeg

Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 23-10-2017 08:32 Modyfikował(a): Karol Trinczek Data modyfikacji: 23-10-2017 08:40
Przewiń do góryPrzewiń do góry