Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa - nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: spis.gov.pl. Od 12 maja br. pracę rozpoczęli także rachmistrze spisowi, którzy dzwonią z numeru: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Odbierz telefon i spisz się u rachmistrza.

Ikona strzałki w dół
Zamek w Mosznej

Dyskusyjny Klub Książki

Podczas ostatniego  w tym roku  spotkania, w Dyskusyjnym Klubie Książki, wybrano do omówienia i konkursu na recenzję rysowaną książkę Poczet psujów polskich. Autorem jest Paweł Beręsewicz, który gościł w bibliotece pod koniec września, na zaproszenie Gminnej Biblioteki Publicznej w Strzeleczkach.

Paweł Beręsewicz  napisał, że jest to książka dla tych, którym zdarzyło się coś popsuć, połamać, porysować, zgubić itp., czyli ….dla każdego. 

Uczestnicy spotkania zgodnie stwierdzili ,że nie ma chyba nikogo, komu by się coś takiego nie przydarzyło.

Wszyscy  uznali książkę za bardzo ciekawą i wartą przeczytania. Chłopcy mieli tylko  obiekcje, że w książce „psuje” to  chłopcami ,a dziewczyny przecież  też psują. Dziewczyny to z uśmiechem potwierdziły i postanowiły ,że w ich recenzjach rysowanych książki, psujami będą właśnie dziewczyny.

dyskusyjny klub ksiazki 1.jpeg

Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 11-12-2017 11:46 Modyfikował(a): Karol Trinczek Data modyfikacji: 11-12-2017 11:54
Przewiń do góryPrzewiń do góry