Rolniku! Ruszył Powszechny Spis Rolny 2020, nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: https://spisrolny.gov.pl/

Wojewódzki Zakład Doskonalenia Zawodowego w Opolu prowadzi rekrutację na bezpłatne szkolenia

Wojewódzki Zakład Doskonalenia Zawodowego w Opolu prowadzi rekrutację na bezpłatne szkolenia współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego:

W  Projekcie  „Nowe kwalifikacje mieszkańców Aglomeracji Opolskiej – nowe możliwości dla regionu” adresowany do mieszkańców Aglomeracji Opolskiej*  proponujemy bezpłatne kursy:

  • kurs „Uprawnienia montażysty rusztowań budowlano-montażowych metalowych z przygotowaniem do zawodu dekarz-blacharz” – czas trwania: 160 godz.
  • kurs „Hydraulik-monter instalacji sanitarnych (wod.kan.,c.o.) – szkolenie na uprawnienia ciepłownicze, świadectwo kwalifikacji E” (gr 2) – czas trwania: 90 godz.

Do udziału w szkoleniach zapraszamy w szczególności osoby  zamieszkałe na terenach wiejskich Aglomeracji Opolskiej.

WZDZ zapewnia materiały szkoleniowe, badania lekarskie, zwrot kosztów przejazdu oraz poczęstunek – catering.

Do udziału w bezpłatnych szkoleniach zapraszamy osoby dorosłe; zainteresowane z własnej inicjatywy zdobyciem, uzupełnieniem lub podnoszeniem kwalifikacji zawodowych bez względu na status Uczestnika/czki na rynku pracy. Wsparciem w projekcie zostaną objęte osoby zamieszkałe, pracujące, nieaktywne, jak i bierne zawodowo, w tym również osoby bezrobotne i uczące się (od 18 r. ż.).

  1. PDFUlotka A4 - 2 kursy NK AO.pdf
  2. DOCFormularz_zgloszeniowy_Aglomeracja_Opolska.doc

Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

°C °C

Język strony
Zamów newsletter
Projekt i realizacja: © 2011-2020 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności