Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa - nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: spis.gov.pl. Od 12 maja br. pracę rozpoczęli także rachmistrze spisowi, którzy dzwonią z numeru: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Odbierz telefon i spisz się u rachmistrza.

Ikona strzałki w dół
Strzeleczki

Medale Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie

„Diamentowe i Złote Gody” to niezwykłe wydarzenie nie tylko dla Jubilatów, ale również dla ich rodzin oraz przyjaciół.  To wiele lat nieprzerwanego, harmonijnego pożycia małżeńskiego.  Jedenaście par małżeńskich z gminy Strzeleczki świętowało  20 grudnia 2017 jubileusz pożycia małżeńskiego. Z tej okazji w Gminny Ośrodku Kultury w Strzeleczkach  odbyło się uroczyste spotkanie z dostojnymi Jubilatami, przygotowane przez pracowników Urzędu Stanu Cywilnego. Uroczystego aktu dekoracji medalami nadanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dokonał Wójt Gminy Marek Pietruszka. Jubilatom wręczono odznaczenia , legitymacje oraz kwiaty i upominki. Oficjalną część uroczystości zakończył toast oraz wspólne zdjęcie.
Jubileusz 60-lecia pożycia małżeńskiego obchodziły dwie pary  Państwo Gertruda i Edward Chowaniec oraz Łucja i Karol Springer                .
Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego obchodziły następujące pary:

  1. Hildegarda  i Józef Brzank
  2. Elfryda i Edmund Kern
  3. Therese i Jan Kern
  4.  Zofia i Franciszek Król
  5.  Urszula i Helmut Majer
  6. Ingeborg i Ernst Neugebauer
  7. Teresa i Ginter Pientka
  8. Jadwiga  i Michał Świetlik
  9. Krystyna i Edward Wingert

Szanownym Jubilatom życzymy  dobrego zdrowia, nieustającej pogody ducha, spokoju i zadowolenia  z każdego dnia, przeżywanego we wzajemnej życzliwości i miłości, w otoczeniu najbliższej rodziny, wypełnionego samymi pięknymi wspomnieniami z owoców minionych wspólnych lat życia.

 

 

Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 20-12-2017 15:15 Modyfikował(a): Karol Trinczek Data modyfikacji: 20-12-2017 15:38
Przewiń do góryPrzewiń do góry