Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa - nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: spis.gov.pl. Od 12 maja br. pracę rozpoczęli także rachmistrze spisowi, którzy dzwonią z numeru: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Odbierz telefon i spisz się u rachmistrza.

Ikona strzałki w dół
Zamek w Mosznej

Wielka radość w bibliotece

Gminna Biblioteka Publiczna w Strzeleczkach z wielką radością informuje, że Marta Posor zdobyła ogólnopolską nagrodę za recenzję rysowaną.

Miała miejsce  zacięta rywalizacja w trwającym przez cały rok konkursie na recenzję dla czytelników skupionych w Dyskusyjnych Klubach Książki. Spośród wszystkich osób, których  prace plastyczne zostały nadesłane w listopadzie, jury składające się z pracowników Instytutu Książki wyłoniło zwycięzcę.

Nagrodę w kategorii recenzja rysowana zdobyła Marta Posor z Gminnej Biblioteki Publicznej w Strzeleczkach Filia Biblioteczna w Zielinie. Marta jest autorką  ilustracji do  książki „W poszukiwaniu domu” Holly Webb. Prezentem  był zestaw nowości książkowych ufundowany przez wydawnictwa, które wspierają konkurs.

Gminna Biblioteka Publiczna w Strzeleczkach wręczyła dodatkowo świąteczny prezent.

 

Bogumiła Becker-Kalicińska

radość w bibliotece2.jpeg

Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 28-12-2017 12:48 Modyfikował(a): Karol Trinczek Data modyfikacji: 28-12-2017 12:54
Przewiń do góryPrzewiń do góry