Rolniku! Ruszył Powszechny Spis Rolny 2020, nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: https://spisrolny.gov.pl/

Dotacje do wymiany źródeł ogrzewania 2020 rok

Dotacje celowe ze środków budżetu Gminy Strzeleczki na wymianę źródła ogrzewania - 2020 rok

      Rusza nabór wniosków o dofinansowanie wymiany źródeł ogrzewania- rok 2020

                                                Dotacje celowe ze środków budżetu Gminy Strzeleczki na wymianę źródła ogrzewania

            Stosownie do przyjętej przez Radę Gminy uchwały określającej zasady przyznawania dotacji celowych na rzecz poprawy jakości powietrza na terenie Gminy Strzeleczki informujemy, że z dniem 20 stycznia 2020 roku rusza nabór wniosków o udzielenie dofinansowania.

          Podmiotami uprawnionymi do ubiegania się o przyznanie dotacji celowej mogą być osoby fizyczne oraz wspólnoty mieszkaniowe, będące właścicielami lub współwłaścicielami domów jednorodzinnych oraz lokali mieszkalnych w budynkach wielorodzinnych położonych na terenie Gminy Strzeleczki.

          Dotacji nie podlegają koszty inwestycji polegającej na wymianie węglowych źródeł ogrzewania poniesione przed dniem podpisania umowy z Gminą Strzeleczki na dofinansowanie planowanej inwestycji.

           Dotacja udzielana będzie w kwocie 3 000,00 zł, a jej wypłata nastąpi po zakończeniu zadania, przedstawieniu rozliczenia finansowego zadania oraz potwierdzeniu jego wykonania i funkcjonowania.

            W 2020 roku na przedmiotowy cel w budżecie Gminy Strzeleczki zabezpieczono kwotę 75 000,00 zł. Wnioski przyjmowane będą w sposób ciągły, aż do wyczerpania środków zaplanowanych na ten cel w budżecie. Szczegóły dotyczące warunków przyznania dotacji i sposobów jej rozliczenia określać będzie umowa na udzielenie dofinansowania, której wzór został udostępniony wraz z formularzami wniosków i regulaminem.

Złożenie wniosku nie jest równoznaczne z przyznaniem dotacji.

Przed złożeniem wniosku należy zapoznać się z „Regulaminem udzielania dotacji celowych ze środków budżetu Gminy Strzeleczki na realizację inwestycji na rzecz poprawy jakości powietrza”.

PDFOgłoszenie Wójta Gminy Strzeleczki o naborze wniosków o udzielenie dotacji celowej ze środków budżetu Gminy Strzeleczki na realizację inwestycji na rzecz poprawy jakości powietrza.pdf
PDFUchwała i regulamin-udzielania-dotacji.pdf
PDFWNIOSEK O UDZIELENIE DOTACJI CELOWEJ_dom mieszk..pdf
PDFWNIOSEK O UDZIELENIE DOTACJI CELOWEJ -wspólnoty.pdf
PDFUMOWA DOTACJI- wzór.pdf
 

Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

°C °C

Język strony
Zamów newsletter
Projekt i realizacja: © 2011-2020 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności