Uprzejmie informujemy, że dnia 24 grudnia 2018 roku (poniedziałek) Urząd Gminy Strzeleczki będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.

 

Dotacje do wymiany źródeł ogrzewania

Stosownie do przyjętej przez Radę Gminy uchwały określającej zasady przyznawania dotacji celowych na rzecz poprawy jakości powietrza na terenie Gminy Strzeleczki informujemy, że z dniem 1 marca 2018 roku ruszył nabór wniosków o udzielenie dofinansowania.

O dofinansowanie mogą ubiegać się osoby fizyczne będące w posiadaniu nieruchomości mieszkalnych oraz wspólnoty mieszkaniowe powołane stosowną uchwałą. Dotacja  jest udzielana  w kwocie 2 000,00 zł, a jej wypłata następuje po przedstawieniu rozliczenia finansowego zadania i potwierdzeniu jego wykonania i funkcjonowania.

W 2018 roku na przedmiotowy cel w budżecie Gminy Strzeleczki zabezpieczono kwotę 100 000,00 zł. Wnioski przyjmowane są w sposób ciągły, aż do wyczerpania środków. Szczegóły dotyczące warunków przyznania dotacji i sposobów jej rozliczenia określać będzie umowa na udzielenie dofinansowania, której wzór został udostępniony wraz z formularzami wniosków i regulaminem.

PDFOgłoszenie o rozpoczęciu naboru.pdf
PDFRegulamin.pdf
DOCXUMOWA DOTACJI- wzór.docx
DOCXWNIOSEK O UDZIELENIE DOTACJI CELOWEJ -wspólnoty.docx
DOCXWNIOSEK O UDZIELENIE DOTACJI-os.fizyczne.docx

Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

°C °C

Język strony
Zamów newsletter
Projekt i realizacja: © 2011-2018 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności