Rolniku! Ruszył Powszechny Spis Rolny 2020, nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: https://spisrolny.gov.pl/

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

W dniu 05 marca w Strzeleczkach odbyły się eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej na szczeblu gminnym. Do rywalizacji przystąpiło 9 uczniów kat. I oraz 4 uczniów kat. II. Nad porządkiem i prawidłowością przebiegu turniejowych zmagań czuwała trzyosobowa komisja składająca się z Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP  w Krapkowicach Marka Kocielskiego, Wiceprezesa Oddziału Gminnego Związku OSP RP Marka Kalińskiego oraz przedstawiciela Urzędu Gminy Strzeleczki, Oskara Kocika.
Pierwszym etapem turnieju było rozwiązanie testu pisemnego o odpowiednio zróżnicowanym dla każdej grupy wiekowej stopniu trudności. Uczniowie którzy osiągnęli najlepsze wyniki w teście zakwalifikowali się do drugiego, ustnego etapu konkursu.

W etapie powiatowym gminę reprezentować będą: Adrian Hauk, Dawid Thomys, Maksymilian Wyszka i Roksana Wyszka. Gratulujemy zwycięzcom. 

IMG-0485.jpeg

IMG-0473.jpeg

Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

°C °C

Język strony
Zamów newsletter
Projekt i realizacja: © 2011-2020 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności