Ruszają prace remontowe w Urzędzie Gminy

Informujemy Państwa, iż od dnia 21.05.2018 r. rozpocznie się kolejny etap prac budowlanych polegających na przebudowie budynku Urzędu Gminy.

W związku z powyższym dostęp do skrzydła A budynku Urzędu będzie w tym czasie utrudniony, aczkolwiek wszystkie sprawy nadal będą realizowane na bieżąco.

Prace budowlane będą obejmowały m.in.
- wymianę konstrukcji schodów na klatce schodowej,
- licowanie i malowanie ścian klatki schodowej na piętrze i poddaszu budynku,
- wymianę posadzek na piętrze i poddaszu budynku,
- wymianę stolarki drzwiowej w pomieszczeniach biurowych.

Z uwagi na powyższy zakres prac, w pewnym okresie robót, wejście do budynku części A Urzędu będzie możliwy wyłącznie korytarzem od strony części B budynku, o czym będzie informować oznakowanie.

Prace remontowe wykonywane będą przez firmę RAJBUD Rajmund Jegiołka z siedzibą w Leśnicy, z terminem ich zakończenia do sierpnia br., a po jego zakończeniu mieszkańcy będą mogli korzystać z estetycznego obiektu i być obsługiwani w znacznie bardziej komfortowych warunkach.

Poprzez przebudowę budynku Urzędu pragniemy polepszyć warunki pracy jak i obsługi mieszkańców gminy, a także uatrakcyjnić wizerunek Urzędu, aby stał się bardziej przyjazny i dostępny wszystkim osobom korzystającym z usług administracji. Prosimy zatem o cierpliwość i wyrozumiałość w tym względzie.

Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

°C °C

Język strony
Zamów newsletter
Projekt i realizacja: © 2011-2018 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności