Uprzejmie informujemy, że w dniu 17.08.2020 r. ( poniedziałek ) Urząd Gminy Strzeleczki  będzie nieczynny.  Za utrudnienia przepraszamy.

Spotkanie w nagrodzonej bibliotece

Na zaproszenie kierownika Gminnej Biblioteki Publicznej w Strzeleczkach, w nagrodzonej bibliotece w Zielinie,  spotkały się   osoby o wielkim sercu, które pomogły zdobyć  zaszczytne I miejsca w konkursie  „O tytuł najlepszej wiejskiej filii bibliotecznej w woj. opolskim”.   Pani Teresa Pawłowska przyjęła z rąk kierownika GBP,  Bogumiły Becker- Kalicińskiej kwiaty i pamiątkowy list gratulacyjny.  W liście zostało podkreślone, że jest to też nagroda dla całej społeczności i sympatyków biblioteki. Życzyła również, pani kierownik,  wielu sukcesów w pracy zawodowej, w życiu osobistym i aby grono przyjaciół Biblioteki stale się  zwiększało.

W spotkaniu uczestniczyli:  Pan Wójt Marek Pietruszka, Pani Dyrektor Szkoły  Jolanta Isalska, Pani Sołtys Małgorzata Ernst, Pani Marzenna Stein, Pan Kazimierz Pawłowski i Pan Marcin Cebula.

W spotkaniu uczestniczyły również bibliotekarki gminy Strzeleczki. Może kolejna filia biblioteczna skusi się do uczestnictwa w konkursie o tytuł najlepszej w województwie.

DSC01309.jpeg   DSC01314.jpeg   DSC01315.jpeg

Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

°C °C

Język strony
Zamów newsletter
Projekt i realizacja: © 2011-2020 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności