Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa - nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: spis.gov.pl. Od 12 maja br. pracę rozpoczęli także rachmistrze spisowi, którzy dzwonią z numeru: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Odbierz telefon i spisz się u rachmistrza.

Ikona strzałki w dół
Zamek w Mosznej

Zawieszenie programu PONE przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu

Informujemy Państwa, że z dniem 11.06.2018 r. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu zawiesza „Program Ograniczenia Niskiej Emisji w województwie opolskim dla osób fizycznych i przedsiębiorców należących do sektora MŚP przy udziale środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu” zwany PONE, co skutkuje równoczesnym zawieszeniem naboru wniosków o dofinansowanie.

Jednocześnie przypominamy, iż Gmina Strzeleczki w dalszym ciągu przyjmuje wnioski o wymianę źródeł ciepła.

O dofinansowanie mogą ubiegać się osoby fizyczne będące w posiadaniu nieruchomości mieszkalnych oraz wspólnoty mieszkaniowe powołane stosowną uchwałą. Dotacja udzielana będzie w kwocie 2 000,00 zł, a jej wypłata nastąpi po przedstawieniu rozliczenia finansowego zadania i potwierdzenia jego wykonania i funkcjonowania.

Szczegóły w poniższym linku:

http://strzeleczki.pl/1576/gmina-strzeleczki-bedzie-dotowac-wymiane-zrodel-ogrzewania.html

 

Opublikował(a): Łukasz Borsuk Data publikacji: 11-06-2018 13:24 Modyfikował(a): Łukasz Borsuk Data modyfikacji: 11-06-2018 13:36
Przewiń do góryPrzewiń do góry