Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa - nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: spis.gov.pl. Od 12 maja br. pracę rozpoczęli także rachmistrze spisowi, którzy dzwonią z numeru: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Odbierz telefon i spisz się u rachmistrza.

Ikona strzałki w dół
Zamek w Mosznej

Gminne Zawody Sportowo Pożarnicze w Strzeleczkach

W dniu 17.06.2018 r. na boisku w Strzeleczkach odbyły się Gminne Zawody Sportowo Pożarnicze. W zawodach wzięło udział 20 drużyn. Strażacy zmagali się w dwóch konkurencjach: sztafecie 7 x 50 m i ćwiczeniach bojowych. Ponadto 8 drużyn MDP konkurowało ze sobą w konkurencjach zgodnie z regulaminem CTIF. Po odczytaniu protokołu komisji sędziowskiej zwycięskie drużyny w poszczególnych kategoriach otrzymały nagrody pieniężne, puchary oraz pamiątkowe dyplomy. Dodatkowo nagrodę w wysokości 1000 zł ufundował Marszałek Województwa Opolskiego Andrzej Buła w ramach patronatu nad imprezą. Tradycyjnie zawody pożarnicze zostały przygotowane w sposób profesjonalny, przebiegły sprawnie oraz w miłej atmosferze. Zmaganiom strażaków OSP naszej Gminy przyglądali się także przedstawiciele samorządu oraz zawodowej straży pożarnej Miasta Rohatyn na Ukrainie, którzy również wyrazili swój podziw dla umiejętności uczestników zawodów.

W kalendarzu naszej Gminy, zawody strażackie to bardzo ważne wydarzenie, zatem bardzo dziękuję publiczności za tak liczny udział oraz wszystkim startującym za zaangażowanie i pracę jaką włożyli w ich przygotowanie. Poniżej podajemy szczegółowe wyniki zawodów: 

MDP Dziewcząt

 1. OSP Zielina
 2. OSP Strzeleczki I
 3. OSP Strzeleczki II
 4. OSP Łowkowice

MDP Chłopców

 1. OSP Zielina
 2. OSP Dobra
 3. OSP Łowkowice
 4. OSP Strzeleczki

Kobiece Drużyny Pożarnicze

 1. OSP Dobra
 2. OSP Strzeleczki

Oldboy

 1. OSP Strzeleczki

Seniorzy

 1. OSP Strzeleczki I
 2. OSP Moszna
 3. OSP Łowkowice
 4. OSP Dobra
 5. OSP Strzeleczki II
 6. OSP Smolarnia
 7. OSP Zielina
 8. OSP Pisarzowice
 9. OSP Racławiczki

 

 

Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 18-06-2018 11:53 Modyfikował(a): Karol Trinczek Data modyfikacji: 18-06-2018 12:07
Przewiń do góryPrzewiń do góry