Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa - nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: spis.gov.pl. Od 12 maja br. pracę rozpoczęli także rachmistrze spisowi, którzy dzwonią z numeru: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Odbierz telefon i spisz się u rachmistrza.

Ikona strzałki w dół
Strzeleczki

Informacja - portal www.zlobki.mpips.gov.pl

żłobek.jpeg Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej uruchomiło stronę internetową poświęconą żłobkom www.zlobki.mpips.gov.pl. Strona jest kierowana do rodziców małych dzieci, którzy chcieliby skorzystać z usług żłobków i klubów dziecięcych a także do pomiotów, które chciałyby rozpocząć działalność gospodarczą w tych formach. Na portalu znajdują się również informacje dla osób, które chciałyby zawodowo zajmować się opieką nad małymi dziećmi - umieszczono tam m.in. listę programów szkoleń dla osób, chcących uzyskać kwalifikacje opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym, wolontariusza oraz dziennego opiekuna.

Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 28-03-2012 23:12 Modyfikował(a): Karol Trinczek Data modyfikacji: 28-03-2012 23:16
Przewiń do góryPrzewiń do góry