Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa - nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: spis.gov.pl. Od 12 maja br. pracę rozpoczęli także rachmistrze spisowi, którzy dzwonią z numeru: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Odbierz telefon i spisz się u rachmistrza.

Ikona strzałki w dół
Zamek w Mosznej

Wakacje z GOK

Ze względu na zbyt małe zainteresowanie odwołujemy wyjazd do Brzegu na „Piknik na Florydzie”, który miał się odbyć 11 lipca. Proponujemy zatem wycieczkę do Opola do Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu, gdzie odbędą się warsztaty muzyczne oraz zwiedzanie wspomnianego Muzeum. Następnie odbędzie się godzinny rejs po Odrze statkiem „Opolanin”.  Wyjazd ten odbędzie się 20 lipca, a na chętnych uczestników czekamy do 17 lipca. Uwaga! Pierwszeństwo uczestnictwa w planowanej wyciecze mają osoby zapisane do Brzegu na „Piknik” na Florydzie”.

Ponadto informujemy, iż każda placówka na terenie gminy działa zgodnie z indywidulanym planem dostępnym na stronie internetowej. Udział w zajęciach świetlicowych oraz wycieczkach między-świetlicowych jest bezpłatny. Dzieci z terenu gminy mogą korzystać z oferty wszystkich świetlic oraz domów kultury niezależnie od miejsca zamieszkania. 

wakacyjny wyjazd do opola.jpeg

Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 04-07-2018 13:41 Modyfikował(a): Karol Trinczek Data modyfikacji: 04-07-2018 15:18
Przewiń do góryPrzewiń do góry