Rolniku! Ruszył Powszechny Spis Rolny 2020, nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: https://spisrolny.gov.pl/

Wakacje z GOK

Ze względu na zbyt małe zainteresowanie odwołujemy wyjazd do Brzegu na „Piknik na Florydzie”, który miał się odbyć 11 lipca. Proponujemy zatem wycieczkę do Opola do Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu, gdzie odbędą się warsztaty muzyczne oraz zwiedzanie wspomnianego Muzeum. Następnie odbędzie się godzinny rejs po Odrze statkiem „Opolanin”.  Wyjazd ten odbędzie się 20 lipca, a na chętnych uczestników czekamy do 17 lipca. Uwaga! Pierwszeństwo uczestnictwa w planowanej wyciecze mają osoby zapisane do Brzegu na „Piknik” na Florydzie”.

Ponadto informujemy, iż każda placówka na terenie gminy działa zgodnie z indywidulanym planem dostępnym na stronie internetowej. Udział w zajęciach świetlicowych oraz wycieczkach między-świetlicowych jest bezpłatny. Dzieci z terenu gminy mogą korzystać z oferty wszystkich świetlic oraz domów kultury niezależnie od miejsca zamieszkania. 

wakacyjny wyjazd do opola.jpeg

Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

°C °C

Język strony
Zamów newsletter
Projekt i realizacja: © 2011-2020 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności