Plener Malarski Dobra 2018

Po raz kolejny w gminie Strzeleczki, na terenie Ośrodka Wypoczynkowego, odbywa się Międzynarodowy Plener Malarski Dobra 2018. W plenerze bierze udział 33 artystów plastyków z Polski, Japonii, Ukrainy, Syrii, Rosji, Białorusi, Czech i Niemiec. Wydarzenie trwające 10 dni, organizowane jest przez Związek Polskich Artystów Plastyków "Polska Sztuka Użytkowa" Okręg Opolski, z siedzibą w Opolu, na które Związek otrzymał dofinansowanie ze środków budżetu Gminy Strzeleczki w wysokości dziewięciu tysięcy złotych. Plener został objęty patronatem Marszałka Województwa Opolskiego, który zasponsoruje wydanie katalogu.

W trakcie pleneru powstanie około 70 prac, które zostaną zaprezentowane na wystawach poplenerowych w Gminnym Ośrodku Kultury w Strzeleczkach oraz Urzędzie Marszałkowskim w Opolu.

Już dzisiaj zapraszamy Państwa na wystawę poplenerową, która rozpocznie się w dniu 11.07.2018 roku (środa) o godz. 14.00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Strzeleczkach, na której będzie można spotkać się z uczestnikami pleneru i podziwiać efekty ich pracy.

 

 

Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

°C °C

Język strony
Zamów newsletter
Projekt i realizacja: © 2011-2020 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności