Rolniku! Ruszył Powszechny Spis Rolny 2020, nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: https://spisrolny.gov.pl/

Biblioteka pod deszczową chmurką.

Środa była dniem spotkania z najmłodszymi czytelnikami na  świeżym powietrzu. Gminna Biblioteka Publiczna w Strzeleczkach zorganizowała „Bibliotekę  pod chmurką”, przy stawie w Dobrej. Niestety deszcz przegonił wszystkich uczestników i spotkanie musiało odbyć się pod dachem.     

Dzieci chętnie sięgają po książki z Klaunem, jako głównym bohaterem. Ta barwna postać dała pomysł na wakacyjne spotkanie w bibliotece. Najmłodsi czytelnicy mogli cieszyć się  obecnością Klaunów  i mieć ich  na wyciągnięcie ręki. Umiejętnie przeprowadzana zabawa przez artystów komediowych wciągnęła dzieci, które współtworzyły występ, a także kreowały świat czarów i iluzji.

W tym chłodnym i mokrym dniu, chociaż lato w pełni, Gminna Biblioteka Publiczna w Strzeleczkach zadbała aby po przedstawieniu artystyczno-estradowym, wszystkich ugościć gorącym poczęstunkiem.

Dodatkową atrakcją dla  najmłodszych  dzieci, był powrót  autokarem do rodzinnych miejscowości  na terenie gminy Strzeleczki.

Dobra-zdjęcie.jpeg

Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

°C °C

Język strony
Zamów newsletter
Projekt i realizacja: © 2011-2020 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności