Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa - nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: spis.gov.pl. Od 12 maja br. pracę rozpoczęli także rachmistrze spisowi, którzy dzwonią z numeru: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Odbierz telefon i spisz się u rachmistrza.

Ikona strzałki w dół
Zamek w Mosznej

Biblioteka pod deszczową chmurką.

Środa była dniem spotkania z najmłodszymi czytelnikami na  świeżym powietrzu. Gminna Biblioteka Publiczna w Strzeleczkach zorganizowała „Bibliotekę  pod chmurką”, przy stawie w Dobrej. Niestety deszcz przegonił wszystkich uczestników i spotkanie musiało odbyć się pod dachem.     

Dzieci chętnie sięgają po książki z Klaunem, jako głównym bohaterem. Ta barwna postać dała pomysł na wakacyjne spotkanie w bibliotece. Najmłodsi czytelnicy mogli cieszyć się  obecnością Klaunów  i mieć ich  na wyciągnięcie ręki. Umiejętnie przeprowadzana zabawa przez artystów komediowych wciągnęła dzieci, które współtworzyły występ, a także kreowały świat czarów i iluzji.

W tym chłodnym i mokrym dniu, chociaż lato w pełni, Gminna Biblioteka Publiczna w Strzeleczkach zadbała aby po przedstawieniu artystyczno-estradowym, wszystkich ugościć gorącym poczęstunkiem.

Dodatkową atrakcją dla  najmłodszych  dzieci, był powrót  autokarem do rodzinnych miejscowości  na terenie gminy Strzeleczki.

Dobra-zdjęcie.jpeg

Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 20-07-2018 12:44 Modyfikował(a): Karol Trinczek Data modyfikacji: 20-07-2018 12:48
Przewiń do góryPrzewiń do góry