Rolniku! Ruszył Powszechny Spis Rolny 2020, nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: https://spisrolny.gov.pl/

Wakacje pełną parą

Już połowa wakacji za nami, a w naszej gminie nie zwalniamy tempa. Atrakcje przygotowane specjalnie  z myślą dla naszych najmłodszych mieszkańców, cieszą się z wyjazdu na wyjazd coraz to większą liczbą zainteresowanych.

Tekst: Za nami wycieczki takie jak Rolkowisko w Opolu czy Rejs Statkiem po Odrze. Jednakże kolejny miesiąc zapowiada się równie interesująco. Basen, Park Linowy, Kino oraz jedno z największych wydarzeń tegorocznych wakacji: Park Rozrywki Energylandia w Zatorze.

Oprócz licznych wycieczek, dużą popularnością cieszą się organizowane zajęcia świetlicowe. Od poniedziałku do piątku dzieci aktywnie i ciekawie spędzają swój wolny czas. Uczą się jak pracować w grupie, poznają miejscowe atrakcje, a przede wszystkim dobrze się bawią. Całkowitą nowością w tym roku są zajęcia między-świetlicowe. Uczestnicy każdej z nich mają okazję nawiązać nowe znajomości, ale również poznają inne miejscowości, zwyczaje. Celem tych spotkań jest integracja, umiejętność zdrowej rywalizacji, ale również rozrywka i miłe spędzanie czasu w większym gronie.

Serdecznie zapraszamy do dalszego aktywnego korzystania z naszej oferty, ale również mamy nadzieje, że nie zabranie Was na imprezie zorganizowanej na zakończenie wakacji pod hasłem „Pożegnanie Lata”, która odbędzie się 1 września.

01 wakacje gok.jpeg   02 wakacje gok.jpeg   03 wakacje gok.jpeg   04 wakacje gok.jpeg   05 wakacje gok.jpeg

Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

°C °C

Język strony
Zamów newsletter
Projekt i realizacja: © 2011-2020 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności