Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa - nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: spis.gov.pl. Od 12 maja br. pracę rozpoczęli także rachmistrze spisowi, którzy dzwonią z numeru: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Odbierz telefon i spisz się u rachmistrza.

Ikona strzałki w dół
Zamek w Mosznej

Nabór wniosków w ramach programu priorytetowego "Czyste Powietrze"

Informujemy Państwa, że ruszył nabór wniosków w ramach programu priorytetowego Czyste Powietrze, prowadzony przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu. Celem programu jest  poprawa efektywności energetycznej i zmniejszenie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń do atmosfery z istniejących jednorodzinnych budynków mieszkalnych lub uniknięcie emisji zanieczyszczeń powietrza pochodzącej z nowo budowanych jednorodzinnych budynków mieszkalnych. Beneficjentami środków mogą być osoby fizyczne posiadające prawo własności lub będące współwłaścicielami jednorodzinnego budynku mieszkalnego, oraz które uzyskały zgodę na rozpoczęcie budowy jednorodzinnego budynku mieszkalnego zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. – Prawo budowlane (t.j. Dz.U. z 2018 r. poz.1202, z późn. zm.) i budynek nie został jeszcze przekazany lub zgłoszony do użytkowania.

Wnioski należy składać w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu do 30 czerwca 2027 r. do godz. 24.00.

Dodatkowe informacje na temat programu dostępne są na stronie internetowej WFOŚiGW w Opolu, a także w specjalnie utworzonym portalu beneficjenta Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Opolu dostępnym się pod adresem: https://portal.wfosigw.opole.pl/

Opublikował(a): Łukasz Borsuk Data publikacji: 25-09-2018 15:16 Modyfikował(a): Łukasz Borsuk Data modyfikacji: 25-09-2018 15:18
Przewiń do góryPrzewiń do góry