Rolniku! Ruszył Powszechny Spis Rolny 2020, nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: https://spisrolny.gov.pl/

Wyposażenie świetlicy wiejskiej w Strzeleczkach

logo prow nowe.jpeg

Gmina Strzeleczki zakończyła realizację projektu „Wyposażenie świetlicy wiejskiej w Strzeleczkach” polegającego na zakupie sprzętu niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania świetlicy.

W ramach projektu wyposażono świetlicę w dwa komputery stacjonarne wraz z monitorami i jedną drukarkę kolorową laserową oraz biurka komputerowe i krzesła. Komputery te będą z dostępem do darmowego internetu. Ponadto zakupiono aparat fotograficzny – cyfrową lustrzanką, a w komputerach zainstalowano program do obróbki zdjęć. Pozwoli to w przyszłości na zorganizowanie szkolenia z zakresu fotografii, obróbkę zdjęć do planowanej strony internetowej Odnowy Wsi Strzeleczki i koła Związku Kobiet Śląskich lub organizację w pomieszczeniu świetlicy wystawy fotograficznej np. zabytków miejscowości Strzeleczki. W celu uatrakcyjnienia zajęć świetlicowych prowadzonych dla dzieci zakupiono telewizor i odtwarzacza blue ray/dvd.

Po wyposażeniu świetlica będzie nieodpłatnie udostępniana mieszkańcom Strzeleczek, dzieciom i młodzieży w czasie zajęć świetlicowych oraz innym użytkownikom, takim jak Związek Śląskich Kobiet Wiejskich koło Strzeleczki, grupie Odnowy Wsi Strzeleczki oraz TSKN koło Strzeleczki.


 

 

Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

°C °C

Język strony
Zamów newsletter
Projekt i realizacja: © 2011-2020 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności