Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa - nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: spis.gov.pl. Od 12 maja br. pracę rozpoczęli także rachmistrze spisowi, którzy dzwonią z numeru: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Odbierz telefon i spisz się u rachmistrza.

Ikona strzałki w dół
Zamek w Mosznej

Spotkanie przedwigilijne 2018

Uroczystość rozpoczęła się o godz. 11:00 w Sali GOK w Strzeleczkach, w towarzystwie Pana Marka Pietruszki - Wójta Gminy Strzeleczki, Pana Łukasza Borsuka - Sekretarza Gminy, Ks Jana Buhla, Pani Anny Kuźnik - Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury oraz Pani Sylwii Migot - Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Po oficjalnym powitaniu wszyscy zaśpiewali kolędę, następnie dzieląc się opłatkiem dzieci i dorośli składali sobie życzenia, po czym podano ciepły posiłek oraz słodkości. W ramach spotkania odbyła się część artystyczna, którą prowadziła Agencja Artystyczna Prym Art oraz wystąpiły dzieci ze Szkoły Podstawowej w Racławiczkach.

Przez całą imprezę dzieci mogły szaleć na parkiecie, a także korzystać z innych atrakcji. Powodzeniem cieszył się również kącik plastyczny, gdzie uczestnicy mogli wykazać się swoimi zdolnościami.

Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze, zaproszone dzieci były bardzo szczęśliwe i pełne pozytywnych wrażeń. Uczestników spotkania odwiedził także Św. Mikołaj, który obdarował prezentami wszystkie dzieci.

1.jpeg   2.jpeg   3.jpeg   4.jpeg   5.jpeg   6.jpeg  

Opublikował(a): Anna Muzykant Data publikacji: 14-12-2018 10:52
Przewiń do góryPrzewiń do góry