Rolniku! Ruszył Powszechny Spis Rolny 2020, nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet: https://spisrolny.gov.pl/

Spotkanie przedwigilijne 2018

Uroczystość rozpoczęła się o godz. 11:00 w Sali GOK w Strzeleczkach, w towarzystwie Pana Marka Pietruszki - Wójta Gminy Strzeleczki, Pana Łukasza Borsuka - Sekretarza Gminy, Ks Jana Buhla, Pani Anny Kuźnik - Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury oraz Pani Sylwii Migot - Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Po oficjalnym powitaniu wszyscy zaśpiewali kolędę, następnie dzieląc się opłatkiem dzieci i dorośli składali sobie życzenia, po czym podano ciepły posiłek oraz słodkości. W ramach spotkania odbyła się część artystyczna, którą prowadziła Agencja Artystyczna Prym Art oraz wystąpiły dzieci ze Szkoły Podstawowej w Racławiczkach.

Przez całą imprezę dzieci mogły szaleć na parkiecie, a także korzystać z innych atrakcji. Powodzeniem cieszył się również kącik plastyczny, gdzie uczestnicy mogli wykazać się swoimi zdolnościami.

Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze, zaproszone dzieci były bardzo szczęśliwe i pełne pozytywnych wrażeń. Uczestników spotkania odwiedził także Św. Mikołaj, który obdarował prezentami wszystkie dzieci.

1.jpeg   2.jpeg   3.jpeg   4.jpeg   5.jpeg   6.jpeg  

Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

°C °C

Język strony
Zamów newsletter
Projekt i realizacja: © 2011-2020 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności